شرکت بازرگانی زیلان پارس کیش در سال 1985 میلادی فعالیت تجاری خود را آغاز نمود. زیلان یک شرکت خصوصی می‌باشد که قبل از ورود به عرصه پوشاک ، کیف و کفش ، فعالیت خود را از بخش های مختلف بازرگانی آغاز نمود. در تمامی این سال ها زیلان فعالیت های خود را با شرکت ها و برندهای معتبر گسترش داد و در این مسیر ، صداقت ، احترام به مشتری و علایق آن ها ، همکاری با نیروی جوان و تحصیل کرده ، سخت کوشی و افزایش سرعت فرایندهای تجاری از جمله عوامل موفقیت این شرکت بحساب می آید. و بر این اساس توانیستیم یک شرکت توانمند و جوان پایه ریزی بکنیم.

از سال 2006 تا کنون همکاری شرکت با ایندیتکس ادامه داشته و این فعالیت شامل تمامی برندهای ایندیتکس از جمله : زارا ، ماسیمو دوتی ، استرادیواریوس ، پول اند بیر ، برشکا ، لفتیس و اوترکیو می شود. بر پایه ی سرعت و دقت سیستم تا کنون ثابت کردیم شریک قابل اعتمادی برای برندهای این کمپانی در داخل ایران بحساب می آییم.

در سال 2007 با توجه به پتانسیل ها و توانمندی های مجموعه فاز که با تازگی به بخش تاثیر گذار شرکت زیلان تبدیل شده بود وارد بخش ساخت و ساز شدیم . در ابتدا مجموعه فاز فعالیت خود را در طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاه ها آغاز نمود و پس از موفقیت های مکرر در ساخت واحد های تجاری فرصت های مناسبی را در آینده نه چندان دور ایجاد نمود.

 

در سال 2011 با گذشت زمان و کسب تجارب فراوان در زمینه پوشاک ، کیف و کفش و همچنین نگرش های جدیدی که در بازار پوشاک رخ داده بود ، تصمیم گرفتیم تا سرمایه گذاری در پخش پوشاک با نام زیلان پرشین مد آغاز نماییم. هرچند آغاز راه در فروشگاه هایی کوچک از لحاظ مساحت و تعداد بود ولی تا کنون این فروشگاه در حال رشد چه از نظر مساحت و تعداد بودند.

در سال 2013 با توجه به رشد شرکت ، این نیاز احساس شد که فروشگاه ها وارد مرحله جدید شوند ، از این رو سیاست های شرکت به سمت فروشگاه های بزرگتر از لحاظ مساحت رفت . با این رویکرد فروشگاه های بزرگی در تهران ، شیراز و سپس مشهد شروع به کار نمودند.